Eğer sizinde halı ve koltuk yıkama ile fikirleriniz varsa burada beraber paylaşalım

Halı yıkama işlemlerinden olan evde halı yıkama işlemi peryodik olarak yapılması gereken işlemlerdendir. Evde halı yıkama işlemini Batıkent halı yıkama merkezi tüm Ankara’da yerinde halıflex halı yıkama hizmeti vermektedir. Yerinde halıflex yıkama işlemi peryodik olarak yapılması gerekmektedir. Verilen yerinde halıflex halı yıkama işlemleri hizmetleri hijyen vermektede ön plandadır.

Evde halı yıkama sistemi hazırlanan su halı yıkama şampuanı ile mec dediğimiz fırçalı makina ile halı kirleri kabartılarak lekelere mücadele ile iyice fırçalı makina ile fırçalanır. Meç’le yıkama aşamasında suya dezenfektasyon sağlayıcı kimyasallar kullanılarak Batıkent halı yıkama merkezi ekipleri tarafından zemindeki halılara dezenfekte sağlanır. Hijyene kavuşturulur.

Fırça ile Halı yıkama işleminden sonra vakum makinası ile sulu bir şekilde yıkama ve durulama yapılır. Yıkama sırasında çıkmayan lekeler var ise leke ile mücadele edilerek leke çözümleme yapılır. Batıkent halı yıkama merkezi yerinde halı yıkama ekipleri işinde uzmandır. Gitdiği bütün mekanlarda başarı gösterir. müşterilerini kati olarak memnun etmeye çalışır.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: